ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA – DK SOBOLÓW

Dzień Babci i Dziadka jest jedną z ważniejszych uroczystości w kalendarzu imprez Domu Kultury w Sobolowie. Jest również jedną z najmilszych dni w roku, kiedy to możemy przeżyć chwilę radości w gronie najbliższych nam osób i wyrazić tym samym swoją wdzięczność za ich troskę, miłość i poświęcenie.

Z tej okazji skorzystali najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Sobolowie oraz zespół dziecięcy „Promyczki” zapraszając swoje najdroższe babcie i niezastąpionych dziadków na przygotowaną specjalnie dla nich uroczystość. Babcie i dziadkowie przyglądając się teatralnym popisom dzieci zdawali się być znacznie bardziej przejęci niż młodzi wykonawcy. Nic dziwnego, ponieważ oprócz tremy musieli zapanować nad wzruszeniem, którego nie sposób było uniknąć podziwiając występy swoich wnucząt.

Po programie artystycznym nasi goście zostali obdarowani drobnymi upominkami i zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Nie zabrakło też wspaniałej zabawy i szaleństwa na parkiecie.

Składamy gorące podziękowanie dyrektorowi Publicznej Szkoły Podstawowej w Sobolowie panu Stanisławowi Sobczakowi za wspólną organizacje tej imprezy, jak również nauczycielom, którzy przygotowali program artystyczny: p. Małgorzacie Kaciczak, p. Małgorzacie Kuchno, p. Grażynie Mazur, p. Cecylii Stach, jak również p. Ewelinie Kluba

Wszystkiego Najlepszego!!! Duże buziaki dla każdej Babci i Dziadka.

admin