Kółka zainteresowań

Kółko hafciarskie

Dom Kultury w Tarnawie zaprasza do obejrzenia wystawy prac dzieci i młodzieży z kółka hafciarskiego. Prezentowane obrazki wykonane są kolorową muliną techniką krzyżykową i półkrzyżykową. Drugi rodzaj prac to obrazki „nicią malowane” na kolorowym papierze. Tematyka prac jest bardzo różnorodna, oryginalna, oparta na pomysłach i wyobraźni dzieci. Obecnie kółko składa się z dwóch grup wiekowych.

Gr I
Aleksandra Kącka, Agnieszka Kruczek, Ewa Kapera, Maja Łypik, Gabriela Leśniak.

Gr II
Marcela Roman, Diana Sajak, Paulina Zagój, Ewelina Gadzina, Zuzanna Zagój, Aneta Kępa.

Kółko plastyczne:

Hejmo Klaudia, Iwona Kapera, Maja Łypik, Agnieszka Kruczek, Aleksandra Kącka, Joanna Wilczek, Iwona Szostakiewicz, Dorota Szostakiewicz, Wiktoria Łukasik.

Majsterkowicze:

Dawid Łukasik, Konrad Łukasik, Hubert Łukasik, Michał Stalmach, Kornel Roman.

Kółko muzyczne:

Leśniak Wioletta, Kaja Natalia, Majewska Sylwia, Sroka Dorota, Maja Łypik, Ewa Kapera, Kornel Roman, Konrad Łukaśik, Michał Stalmach.

22 listopada 2008r . miała miejsce po raz pierwszy wystawa prac wykonanych przez dzieci skupionych w kółkach plastycznych oraz hafciarskich. Prace obejrzeli zaproszeni goście oraz rodzice „małych artystów”.

W listopadzie 2008r. prace wykonane między innymi przez młodzież skupioną w tych kółkach brały udział w konkursie plastycznym pt. „Pory roku – Jesień” Zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Łapanowie.