Nowy numer „Gazety Łapanowskiej”

Już od piątku będzie można nabyć nowy numer naszego lokalnego kwartalnika „Gazeta Łapanowska”, którego wydawcą jest Stowarzyszenie PRO-aktywni. Jak zawsze znajdziecie w nim Państwo wiele ciekawych artykułów, reportaży i fotorelacji. W pierwszym numerze 2013 r. m.in.:

– wywiad z dyrektorem Centrum Kultury Gminy Łapanów Michałem Paszkotem na temat stanu kultury w naszej gminie, a także wracającej mody na folklor

– obszerna relacja z koncertu kolęd pn. „Zaśpiewajmy kolędę” i akcji „Serce dla Filipin”

– sylwetka Andrzeja Sobczyka, właściciela największej w Polsce religijnej księgarni internetowej oraz pomysłodawcy wielu ciekawych inicjatyw społecznych

– reportaż o Julii Mech, utalentowanej śpiewaczce z Łapanowa

– wspomnienie zmarłego w listopadzie 2012 r. przyjaciela Łapanowa, księdza Kazimierza Sudera

– zaproszenie na „Dzień Otwarty” w Niepublicznym Przedszkolu „Bajkowa Kraina”, a także wiele informacji z życia „Bajkowej Krainy”

– podsumowanie dotychczasowej aktywności Urzędu Gminy, Centrum Kultury oraz stowarzyszeń z terenu gminy Łapanów w pozyskiwaniu środków unijnych poprzez LGD „Dolina Raby”

– przegląd najważniejszych wydarzeń ostatniego kwartału w gminach Gdów i Trzciana.

Oprócz tego tradycyjnie znajdziecie Państwo relację z największych wydarzeń kulturalnych, oświatowych i kościelnych, „Notatnik policjanta” i wiele innych ciekawych artykułów.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Informacja: Mirosław Drożdż – Stowarzyszenie PRO-aktywni

admin