Za nami pierwszy tydzień…

Pierwszy tydzień ferii  już za nami. Zajęcia w Domu Kultury obfitowały w szereg atrakcyjnych ofert podczas , których można było spędzić miło wolny czas. Dzieci i młodzież wzięły udział w zabawach, grach, a ponadto rozwijały swoją wiedzę, umiejętności i zainteresowania.

W ramach propagowania polityki bezpieczeństwa i zdrowia odbyło się spotkanie z przedstawicielem lokalnej policji oraz z panią pielęgniarką, którzy przeprowadzili specjalnie przygotowaną na tą okazję dla dzieci prelekcję.

Dzieci i młodzież brały czynny udział w pogadance zadając dużo pytań, które nie pozostawały bez odpowiedzi. Uczestnicy prelekcji poznali zastosowanie defibrylatora oraz pod okiem Prezesa OSP Tarnawa mieli okazję obejrzeć sprzęt i pomieszczenia strażnicy, wsiąść za kierownice pojazdów i założyć hełm strażaka. Kolejnymi atrakcjami minionego tygodnia były zajęcia z jogi, karate przeprowadzone zostały warsztaty taneczne, plastyczne oraz hafciarskie.

Koniec pierwszego tygodnia ferii zwieńczyła wspólna zabawa na kuligu oraz taneczne ostatki kończące  karnawał. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych  do wzięcia udziału  w kolejnych atrakcjach, które będą się odbywać już w następnym tygodniu w Domu Kultury.

admin