Wakacyjne wspomnienia – DK Sobolów

Wakacje, to wspaniały okres zwłaszcza dla dzieci. To czas na odpoczynek i relaks od porannego wstawania, zawieranie nowych znajomości i przyjaźni, ale także czas na zabawę. Cały rok czekamy na taką aurę, która sprzyja leniuchowaniu.

Wielka szkoda, że podczas tegorocznych wakacji nie mogliśmy zorganizować zajęć, które pozwoliłyby rozwijać dziecięce zainteresowania. Powodem był remont pomieszczeń znajdujących się w Domu Kultury. Pomimo tak trudnych warunków i wielu prac udało nam się spotykać z dziećmi i młodzieżą przy różnych okazjach, chociażby podczas Dni Łapanowa, Pikniku Rodzinnego w Sobolowie a także wspólnym grillowaniu. Z kolei w ostatni dzień wakacji zorganizowaliśmy wycieczkę do kina w Krakowie na film „Minionki”. Pocieszne i groteskowe istoty zawładnęły sercami zarówno dzieci jak i dorosłych.

Prawdą jest powiedzenie, że najpiękniejszym bagażem jaki można przywieźć z wakacji jest ten wypełniony wspomnieniami. Mamy nadzieję, że za rok będzie on bogatszy na co ogromnie liczymy i już dziś zapraszamy na wspólne zajęcia, które mamy nadzieję zorganizować w nowo wyremontowanym budynku Domu Kultury. A teraz zapraszamy do galerii zdjęć z wakacyjnych wspomnień.

admin