Podsumowanie wakacji Domu Kultury w Tarnawie

Tegoroczne wakacje w naszym Domu Kultury upłynęły nam bardzo ciekawie i wesoło. Już od początku młodzież i dzieci z Tarnawy i okolic, ale także wakacyjni przybysze z dalszych części Polski mogli skorzystać z bogatej oferty rekreacyjno-dydaktycznej. Nie sposób nie wspomnieć o wspólnych wycieczkach rowerowych, których celem było poznawanie okolicy, czy też imprezach integracyjnych, jak wspólne grillowanie. Zorganizowano szereg zajęć sportowych, doskonalących m.in. umiejętności tenisowe i piłkarskie, odbył się nawet niewielki turniej piłki nożnej. Grupa dzieci i młodzieży z opiekunami była także w kinie w Krakowie na seansie „Epoki Lodowcowej 4” w technologii 3D.
Wycieczki czy zajęcia sportowe to jednak nie wszystko, bo młodzi ludzie potrzebują też czegoś dla ducha i możliwości rozwijania swoich zdolności artystycznych. W tym celu zorganizowano warsztaty plastyczne, na których młodzi uczestnicy wykonywali latawce, opanowywali technikę iris folding czy też origami. Prowadzono także warsztaty taneczne tańca nowoczesnego. Słowem, młodzi ludzie mieli z czego wybierać.
Podobno najlepszym bagażem jaki można przywieźć z wakacji jest ten wypełniony wspomnieniami. Tak jak co roku. Mamy nadzieję, że i Państwo macie co powspominać z wakacji 2012.

admin