Podsumowanie ferii zimowych 2016 – CKGŁ

Tegoroczne ferie zimowe możemy zaliczyć do udanych. Dopisała zimowa aura i duża grupa dzieci wzięła udział w atrakcyjnych zajęciach w Domu Kultury w Łapanowie i Świetlicach w Wolicy, Grabiu i Cichawce.

W tych dniach około 170 dzieci brało udział w zajęciach taneczno – ruchowych (prowadząca Wiola Nowojowska), zajęciach plastycznych – szczególnym wzięciem cieszyły się sypanki pisakowe (prowadząca Elżbieta Kukla). Do ciekawych zajęć należy zaliczyć przygotowane przez dzieci faworki i maski karnawałowe pod okiem Pani Moniki Opieli-Wilk. W godzinach popołudniowych odbywały się próby zespołów muzycznych i grup wokalnych pod kierunkiem Marka Sobczyka. Codziennie w godzinach od 8:00 do 20:00 czynna była pracownia komputerowa dodatkowo wyposażona w różnorakie gry planszowe i puzzle.

Na zaproszenie Dyrektora Centrum Kultury Michała Paszkota w dniu 22 stycznia licznie zgromadzone dzieci wzięły udział w show z Klaunem Dyzio a później wysłuchały opowieści o górach.

W niedzielę 24 stycznia podczas przedstawienia jasełkowego na łapanowskiej scenie pięknie zaprezentowały się dzieci z Domów Kultury w Sobolowie i Tarnawie.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

admin