Ferie w DK Tarnawa – podsumowanie

Tegoroczne ferie w Domu Kultury w Tarnawie obfitowały w wiele atrakcji. Nie zabrakło warsztatów tanecznych, muzycznych, plastycznych i relaksacyjnych, podczas których uczestnicy mogli rozwijać swoje umiejętności wokalne i ruchowe.

W pierwszym tygodniu odbywały się zajęcia plastyczne, podczas których młodzi artyści  poznawali różne techniki plastyczne, a wynikiem tych zajęć były między innymi piękne albumy zdobione wstążkami oraz prace wykonane techniką Iris Folding.

Sprzyjająca aura pozwoliła również na zorganizowanie kuligu,  na którym doskonale bawiło się ponad dwadzieścia osób.

Drugi tydzień ferii zaczął się zajęciami  „Uwolnić swoją  kreatywność – czyli stworzyć coś z niczego”. Uczestnicy mogli nauczyć się, jak najbanalniejszym śmieciom nadać nową jakość. Przy użyciu  kartonów po mleku i plastikowych butelek powstały małe dzieła sztuki. Amatorom bardziej tradycyjnej twórczości zaoferowano warsztaty decoupage’u.

Główną atrakcją wieńczącą wszystkie wydarzenia w Domu Kultury w Tarnawie był Bal Karnawałowy w rytmie najnowszych przebojów.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania zajęć i atrakcji, a w szczególności: Pani Izabeli Szorek, Pani Bogusławie Skopek, Pani Annie Płachczewskiej – Rogozińskiej i Panu Piotrowi Rogozińskiemu, Panu Markowi Sobczykowi. Dzięki ich aktywnej pomocy i zaangażowaniu dzieci i młodzież interesująco spędziły czas wolny. Wszystkim dziękujemy za udział we wspólnej zabawie!

admin