Ferie 2015 – DK Tarnawa

Ferie zimowe w 2015 r. dobiegły końca. Zajęcia w Domu Kultury zostały tak zaplanowane, aby każde dziecko, bez względu na wiek, mogło spędzić czas w miły i atrakcyjny sposób. Różnorodny program zajęć zapewniał dla każdego coś atrakcyjnego – przez zajęcia artystyczne, wokalne, sportowe, a także multimedialne.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się multimedialna wycieczka po Krakowie oraz gry i zabawy edukacyjne dotyczące Grodu Kraka. Dzięki tym zajęciom dzieci mogły pobudzić swoją wyobraźnię i kreatywność. Podczas zajęć tanecznych dzieci i młodzież mogła zadbać o swoją kondycje fizyczną co za owocowało stworzeniem nowych układów choreograficznych. Nowością wprowadzoną na czas ferii były zajęcia wokalne podczas, których dzieci i młodzież uczyły się jak prawidłowo śpiewać wykonując odpowiednie ku temu ćwiczenia. W naszym Domu Kultury nie zabrakło również zajęć gimnastycznych podczas, których można było się zrelaksować, odpocząć. W wolnym czasie nasi podopieczni korzystali z gier planszowych, ruchowych oraz brali udział w dyskotece karnawałowej. Zwieńczeniem ferii był wyjazd dzieci i młodzieży do kina.

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za obecność na zajęciach, a także prowadzącym za bezinteresowną pomoc, życzliwość dziękując za wielkie serce i dobrą wolę życzymy wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

admin