Dzień Kobiet i Mężczyzn – DK Sobolów

8 marca to dla większości kobiet i mężczyzn ważna okazja do świętowania. I choć istnieje wiele aforyzmów na temat kobiet, ich urody, charakteru, zalet i wad jednak trzeba przyznać, że wsparciem dla kobiety zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym jest mężczyzna. W związku z tym 8 marca br. w Domu Kultury w Sobolowie odbyła się podwójna uroczystość Dzień Kobiet i Mężczyzn.
Panie w tym dniu czuły się wyjątkowo. Miła atmosfera jaka panowała podczas spotkania pozwoliła na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków. Wszystkie kobiety otrzymały kwiaty i dużo słodkości. Z kolei panowie upominki w postaci super kieliszka z wygrawerowanym własnym imieniem. Po życzeniach przyszedł czas na biesiadę przy bogato zastawionym stole.
Wspólne spotkanie było okazją by powiedzieć parę miłych słów. W końcu każdy z nas lubi życzenia i prezenty, a my korzystając z okazji życzymy wszystkim kobietom i mężczyznom dużo, dużo zdrowia, realizacji planów, nowych marzeń i kolejnych natchnień, które pchają życie do przodu.

admin