Dzień Babci i Dziadka – DK Sobolów

Dzień Babci i Dzień Dziadka – to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości.
Święto to stało się tradycją i na stałe zostało wpisane w repertuar imprez jakie odbywają się w Domu Kultury. Uroczystość ta miała miejsce 14 stycznia br.
Wnukowie przedstawili bogaty program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki a nawet jasełka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej dzieci obdarowały honorowych gości własnoręcznie wykonanymi prezentami i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wspólny poczęstunek był doskonałą okazją do rozmów w czasie których wszyscy mogli podzielić się wrażeniami. Dziadkowie byli pełni uznania  dla swoich  pociech. Po każdej takiej uroczystości wzrasta więź między dziećmi i ich dziadkami. Taki obraz pozostaje na długo w pamięci zarówno małych aktorów, jak i widzów. Dla takich wartości i wspólnych przeżyć warto podtrzymywać to rodzinne święto.
Składamy gorące podziękowanie pedagogom, którzy przygotowali część artystyczną: p. Małgorzacie Kaciczak, p. Małgorzacie Kuchno, p. Grażynie Mazur-Jania oraz p. Cecylii Stach.

admin