„Dzień Babci i Dziadka” – DK Sobolów

Jak co roku w styczniu obchodzimy piękne święto. Szczególnie uroczyście świętują go najmłodsi. Odgrywają jasełka, recytują wiersze, śpiewają piosenki, częstują ciasteczkami. A kogo? Oczywiście ukochanych dziadków. Jest to wspaniała okazja, by uświadomić dzieciom, jak wiele w ich życiu znaczą dziadkowie. Jak wiele miłości potrafią ofiarować. Za tą piękną miłość i serce podziękowały dzieci Publicznej Szkoły Podstawowej w Sobolowie, zapraszając swoje babcie i dziadków na program artystyczny, który odbył się dnia 21 stycznia br. w Domu Kultury w Sobolowie.

Wzruszeni goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta i podziwiali ich umiejętności aktorskie, recytatorskie oraz wokalne. Na koniec programu kochane babcie i dziadkowie otrzymali drobne upominki i zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Z kolei wnukowie w strojach karnawałowych szaleli na parkiecie.

Składamy gorące podziękowanie Dyrektorowi Zespołu Szkół w Sobolowie – Stanisławowi Sobczakowi za wspólną organizacje tej imprezy, jak również pedagogom, którzy przygotowali część artystyczną: p. Małgorzacie Kaciczak, p. Małgorzacie Kuchno, p. Grażynie Mazur-Jania oraz p. Cecylii Stach.

admin