BAL KARNAWAŁOWY – DK TARNAWA

Kto trzewiczków nie żałuje niech na bal już się szykuje!

Tymi słowami nasz Dom Kultury w Tarnawie zaprosił dzieciaki na długo wyczekiwany wielki bal karnawałowy. Bal odbył się pierwszego dnia marca a wstęp oczywiście był możliwy jedynie w stroju karnawałowym. Punktualnie o godzinie szesnastej w sali balowej naszego Domu Kultury pojawiały się pierwsze kolorowe postacie. Bohaterowie znanych bajek, wróżki, królewny, księżniczki, żabki, rycerze, kotki, duchy, policjanci, Spider-Man, Batman to tylko niektóre z nich, bo wszystkich nie sposób zliczyć i wymienić. Było bardzo trudno kogokolwiek rozpoznać. Przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych zabawach. Na sali w mig zrobiło się kolorowo, a wszyscy bawili się wesoło, uśmiechy nie znikały z twarzy aż do samego wieczoru. Kiedy czas zabawy dobiegł końca wszystkich czekała jeszcze niespodzianka, wybór najciekawszego przebrania. W tym roku zwycięzcami zostali Maciek Stochel przebrany za ducha oraz Lenka Kozdroń, która wystąpiła w stroju kaczuszki. Dzieci z żalem opuszczały salę balową. Na kolejny bal zapraszamy już za rok.

Serdecznie dziękuje Zuzannie Sajak i Natali Satoła za udostępnienie dekoracji oraz wszystkim zaangażowanym w organizację balu.